Preska i Suzy

KOLEKCJA PRESKA & SUZY LIFE VLOG

Witajcie,

Dziś chciałabym przedstawić Wam kolekcję polskiej marki Preska, która została stworzona we współpracy z Magdą Suzynowicz znaną z YouTube – Suzy Life Vlog.

Magdę znam od lat śledząc jej kanał na YouTube oraz konto na Instagramie. Uwielbiam jej sposób bycia, a także styl, w którym dominują same jasne kolory. Magda ubiera się niezwykle gustownie, z klasą, ale też nie jakoś zbyt poważnie. W jej propozycjach każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego też jak usłyszałam o współpracy z Preską przy tworzeniu kolekcji byłam zachwycona.

Moja radość wynikała z tego, że znam Preskę i tą jakość ubrań i tkanin. Każda rzecz zawsze jest dopracowana, nie ma tu mowy o nawet minimalnych niedociągnięciach. Wiedziałam zatem, że w połączeniu ze stylem Magdy wyjdzie coś niesamowitego.

Nie jestem dresowa, zatem na nic z tego rodzaju ubrań nie postawiłam, a oczywiście nie brakuje ich w kolekcji Preska&Suzy. Poniżej przedstawiam jednak, to co skradło moje serce.

GARNITUR

Długo szukałam garnituru w połączeniu marynarka i szorty. Tego typu zestaw jest bardzo trudno odnaleźć, zwłaszcza jeżeli dużą uwagę przykłada się do jakości. To co stworzyła Magda i Preska od razu podbiło moje serce, zwłaszcza, że jest w przepięknym niebieskim kolorku – jak mój pierścionek zaręczynowy. Garnitur połączyłam z bluzką tej samej kolekcji.

Preska i Suzy
KOMPLET
SUZY LIFE BLOG

SUKIENKA

Ta sukienka znikła ze strony sklepu w oka mgnieniu. Nic dziwnego, bo w galeriach brakuje tego typu ubrań. Stworzona została w krótszej oraz dłuższej wersji – moja jest krótsza. Jest to sukienka, którą można nosić z paskiem, bez paska lub jako narzutkę, także kilka opcji – jedna rzecz!

sukienka park
sukienka narzuta
sukienka letnia preska

KOMPLET W STYLU CHANEL

Wisienką na torcie jest poniższy komplet. Przypomina on trochę te z kolekcji Chanel, ale ten jest ładniejszy. Jest on tak pięknie skrojony, że każda z rzeczy zarówno razem, jak i w oddzielnych stylizacjach wygląda obłędnie. Na jednym ze zdjęć połączyłam go z marynarką Just Unique i powstała bardziej oficjalna wersja.

komplet chanel
marynarka
komplet w stylu chanel

Wiem, że Preska we współpracy z Magdą pracuje nad kolekcją letnią. Zatem życzę im samych sukcesów, ciekawych pomysłów i z niecierpliwością czekam na efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.