NA ROWER W SUKIENCE

Witajcie,

Dawno mnie tutaj nie było, ale Ci co obserwują mnie na Instagramie wiedzą, że byłam na długim urlopie. Celem mojej podróży okazały się Niemcy. Spędziłam tam całe 2 tygodnie, podczas których odwiedziłam i pokochałam miasto Verden. Również ogród w Hanowerze był strzałem w dziesiątkę. Jeśli natomiast chodzi o Hamburg, to wpadłam tam tylko „przejazdem”… Ale to dosyć długa historia 🙂

 

UWIELBIAM TAKIE DNI

Mimo miłego urlopu, to bardzo cieszę się z powrotu do Polski. Mamy na prawdę świetną Ojczyznę. Z racji tego, że bardzo zatęskniliśmy za nią, a dokładniej za Warszawą – wybraliśmy się z chłopakiem na wycieczkę rowerową. Objechaliśmy całą Warszawę i tego mi było trzeba! 😉 

Fajne jest aktywne spędzanie czasu, w miłym towarzystwie i Państwie, które się kocha… Warszawa jest na prawdę piękna, ludzie są mili, a lody przepyszne 🙂 Jazda rowerem pozwoliła mi docenić, to co mamy… Wiedzieliście, że jesteśmy bardziej rozwinięci pod kątem technologicznym? Prawie nigdzie w Niemczech nie było możliwości płatności kartą! 

SUKIENKA NA ROWER

Podobno sukienki i spódniczki to zły pomysł na rower… Powiem szczerze, że nie lubię stereotypów i właśnie nawet na rower wybieram prawie zawsze sukienki! 

Tym razem postawiłam na lekką, zwiewną sukienkę i wygodne buty. Całość uzupełniła fryzura, która zdaniem mojego chłopaka odejmuje lat 😉 Sami oceńcie, jest to mój debiut, bo zazwyczaj stawiam na rozpuszczone włosy.

Sukienka – bawełniana z White House za 249 zł (przypominam, że obecnie w butikach White House trwa promocja 3 za 2)

Buty – skórzane z White House za 349 zł

Kolczyki – srebro pozłacane z Tous za 509 zł (kup tutaj)

Pierścionek – srebro z Tous za 299 zł (kup tutaj)

Pierścionek – złoty z Elfjoy za 2100 zł (kup tutaj)

Bransoletka – srebro z Pandory

Bransoletka – perły z Tous za 209 zł (kup tutaj)

Bransoletka – kwarc różowy z Tous za 359 zł (kup tutaj)

MAŁA FOTORELACJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.