MOJRY SUKIENKA

WIOSNA, ACH TO TY!

Witajcie Kochani,

Dawno mnie nie było, a wszystko przez to, że mój ukochany kupił nam mieszkanie i mieliśmy troszkę pracy z przeprowadzką. Na szczęście wracam pełna energii z nowościami. 

Z racji tego, że pogoda ostatnio bywa zmienna, przygotowałam dwie stylizacje. Jedną na upalny dzień, a drugą na ciepły, ale już nie upalny.

UPAŁ NIE STARSZNY Z MOJRY

Przedstawiam Wam HIT tego lata, czyli sukienko-tuniko-bluzkę, którą pokochałam od pierwszego założenia. Jest ona idealna na upały, ciało pod nią oddycha, co sprawia, że jest komfortowa w noszeniu. Jak ja się cieszę, że poznałam Martynę i mogę rozkoszować się teraz przyjaznymi materiałami. O Martynie i jej marce opowiem Wam innym razem, zbiorczo, bo nie potrafię wybrać kilku perełek, gdyż po prostu są nimi wszystkie te ubrania, których jestem szczęśliwą posiadaczką. Pokochałam tę markę (jak dla mnie – światową!) i codziennie chodzę „ubrana w Martynę Kaczmarek”, jak to mówi mój chłopak.

MOJRY SUKIENKA
SUKIENKA MOJRY MARTYNA KACZMAREK
SUKIENKA MOJRY
TOUS TOREBKA BRANSOLETKA TOUS
BUTY WHITE HOUSE

Sukienka –> prosto od projektantki Martyny Kaczmarek

Buty –> White House

Torebka –> TOUS

Biżuteria –> TOUS

Okulary –> TOUS

NIE STRASZNY LEKKI WIATR

Na ciepłe, ale z chłodnym wiaterkiem dni przygotowałam sukienkę z butiku Elen Store. Jest bardzo wygodna, ciepła, dlatego nie założyłam rajstop.

SUKIENKA ELEN STORE
TOUS
TOREBKA TOUS
BUTY ZARA

Sukienka – butik Elen Store.

Buty – ZARA

Torebka – TOUS

Biżuteria – TOUS

Okulary – TOUS

A Wam, która stylizacja podoba się bardziej?

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.