elfjoy

ZABIORĘ WAS DO BAJKI…

Witajcie Kochani,

Jako mała dziewczynka zawsze wierzyłam w bajki i baśnie. Uwielbiałam oglądać „Alicję w Krainie Czarów” oraz inne produkcje z elementami magii. Marzyłam o Księciu na białym koniu i chociaż mój na takowym nie przybył, to wiem, że nim jest. Mimo, że to wszystko wydawałoby się być za piękne, aby mogło być prawdziwe, to… Ja naprawdę przeniosłam się do bajki!

TU DZIEJĄ SIĘ CUDA

Miejscem, w kórym odkryłam prawdziwą magię jest ElfJoy. To zaczarowane miejsce stworzyła Pani Katarzyna Kucharska. Jest ona z wykształcenia prawnikiem i zawód ten porzuciła dla swojej pasji, którą są kamienie półszlachetne i szlachetne. Tworzy z nich przepiękną, unikatową biżuterię.

elfjoy

PRZENIOSŁAM SIĘ W INNY WYMIAR

O ElfJoy dowiedziałam się oglądając program na TVN Style, w którym vlogerka Radzka zachwycała się ręcznymi robótkami Pani Kasi. Od razu wiedziałam, że muszę się tam wybrać. Po dotarciu na miejsce i przekroczeniu progu przeniosłam się w inny wymiar. Zapragnęłam zostać tam na zawsze! Kiedy pierwsze emocje opadły zaczęłam podziwiać przestrzeń, w której się znalazłam i przepadłam. Na pamiątkę tej randki nabyłam złoty pierścionek z turmalinem, dokładnie taki, jak poniżej. I wróciłam tam znowu, aby Wam o tym miejscu opowiedzieć.

elfjoy

BIŻUTERIA POWSTAJE NA MIEJSCU

Przede wszystkim nie byłoby tak pięknych efektów, gdyby nie umiejętności i talent. Dzięki temu, że biżuteria jest wytwarzana ręcznie, czasem też na specjalne zamówienie, to mamy pewność, że dostajemy unikalny produkt. Nie ma nic bardziej wartościowego niż praca ludzkich rąk, zwłaszcza tak zdolnych i w dodatku pracujących z pasją i zamiłowaniem! Będąc w ElfJoy możemy być świadkiem, jak powstaje taka biżuteria, gdyż wszystko jest tworzone w tym pięknym miejscu, na naszych oczach.

elfjoy
elfjoy
elfjoy

KAMIENIE MAJĄ SZCZEGÓLNĄ MOC

Biżuteria, którą odnajdziemy w ElfJoy wytwarzana jest ze stopu 14-karatowego złota, bądź z jego elementami na jedwabnym sznureczku. Całość dopełniają kamienie o szczególnym znaczeniu np. turmalin, akwamaryn, cytryn, kwarc dymny, kwarc różany, oliwin itp. Każdy z nich jest odpowiedzialny za coś innego np. pomaga walczyć z nieśmiałością. Wyglądają one niesmowicie, oglądając je w butiku nie mogłam wyjść z podziwu i na chwilę oddaliłam się do innej rzeczywistości. Zresztą… Zobaczcie sami!

elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy

KOLCZYKI

Kolczyki tworzą największy asortyment. Znajdziemy tutaj każdy rodzaj – od tych w sztyfcie, po długie, ale również znajdziemy koła, które są teraz tak bardzo modne. 

elfjoy
elfjoy
elfjoy

PIERŚCIONKI

Zdecydowanie to pierścionki najbardziej pobudziły moje serce. Są wprost idealne, zwłaszcza na zaręczyny! Nie tylko mają urok, ale i mamy pewność, że żadna z koleżanek nigdy nie pochwali nam się identycznym egzmeplarzem.

elfjoy

BRANSOLETKI I NASZYJNIKI

Bransoletki i naszyjniki są tak różnorodne, że na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Dostaniemy je zarówno na łańcuszku, jak i na jedwabnym sznureczku i dosłownie w każdym zakresie cen. 

elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy

MAGIA TKWI W SZCEGÓŁACH

Zarówno wystrój, jak i kolekcja tworzą magiczną całość. Przekraczając próg ElfJoy z automatu przenosimy się do krainy znanej nam z baśni i bajek. Zachęcam każdego, który ma możliwość odwiedzić to miejsce, aby dłużej nie zwlekał. Zapewniam, że będzie to niezapomniana przygoda! Tymczasem zapraszam na stronę internetową ElfJoy klikając tutaj.

elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy
elfjoy

MAGIA W PREZENCIE

Osobiście wierzę w moc kamieni i pragnę podarować w prezencie samą pozytywną energię. Postanowiłam zatem, że obdaruję jedno z Was bransoletką o wartości 200 zł, która jest oczywiście z ElfJoy! Na bransoletce znajdują się następujące kamienie:

– Apatyt –> ułatwia osobie noszącej go wyrazić siebie, wzmacnia ekspresywność oraz pozwala uwierzyć w swoje możliwości. Zapewnia samoakceptację i zwiększa poczucie własnej wartości;

– Różowy Turmalin –> symbolizuje żeńską energię, przywołuje miłość oraz przyjaźń. Wspomaga również w leczeniu wszelkich ran emocjonalnych, usuwa stres oraz napięcie, a także uczy codziennej radości;

– Zielony Turmalin –> postrzegany jest jako kamień pozytywnie wpływający na zdrowie. Działa odmładzająco i zapobiega wyczerpaniu fizycznemu jak i psychicznemu. Pomaga również w dążeniu do sukcesu;

– Czarny Turmalin –> postrzegany jest jako kamień ochronny. Ma za zadanie usuwać i oczyszczać negatywną energię oraz złe myśli. Oddala zazdrość i szkodliwe wspomnienia.

W tym celu przygotowałam rozdanie na moim facebook-u, które potrwa do wtorku tj. 11.02.2020 r. do godziny 23:59. Losowanie odbędzie się 13.02.2020 r. około godziny 20, o czym będę informowała na bieżąco. Aby wziąć udział w rozdaniu, należy:

1. Być fanem mojej strony na facebook-u.

2. Polubić oraz udostępnić post dotyczący rozdania na facebook-u.

3. Zostawić komentarz, w którym napiszecie, którego kamienia zawartego na bransoletce znaczenie podoba Wam się najbardziej, wystarczy jedno słowo (jest to po to, abym miała pewność, że widzieliście ten post).

Poniżej zdjęcie bransoletki, która jest prezentem w tym rozdaniu 🙂

elfjoy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.